Hurtownia Komandor Katowice to lider w tworzeniu personalizowanych mebli

Garderoba jest ważnym miejscem, w którym trzymamy różne pamiątki. Tak naprawdę nie musi zabierać dużego metrażu, aby pełnić swoją funkcję, zachowując przy tym odpowiedni ład. Jaką rolę może sprawować? Dobrze wypadnie jako zabudowa wnęki w ścianie w sypialni czy innym pomieszczeniu. W takiej sytuacji możemy to pomieszczenie odizolować drzwiami przesuwnymi (np. system Kallisto) od konkretnego pokoju, przy tym będzie ona wciąż rewelacyjnie sprawować swoją funkcję.

Wnętrze garderoby – jak je właściwie urządzić?

Sposób przechowywania ciuchów to niezwykle ważna kwestia. To właśnie ona wpływa na urządzenie garderoby. O czym należy pamiętać? O ilości. Z pewnością o tym, czy we własnej garderobie powinno znaleźć się mnóstwo regałów, szuflad lub morze drążków z wieszakami jest zależne od posiadanych ubrań. Niemniej, warto także pomyśleć o innym, domowym sprzęcie jak na przykład: deska do prasowania, czy suszarka na pranie. Mając niedużo miejsca na garderobę, odpowiednim wyborem będzie kupno szafy na wymiar. Jest to właściwy sposób na zwiększenie przestrzeni na prywatne ubrania lub przeróżne przedmioty. Dobrze jest zdecydować się na zakup mebli na wymiar oferowanych przez hurtownię Komandor Katowice, która znana jest z produkcji niezwykle ładownych szaf ubraniowych. W ich ofercie znajdują się również: usługi szklarskie, płyta meblowa na wymiar, front akrylowy, prowadnice do szuflad, zawiasy meblowe. Ładowna szafa narożna jest doskonałą decyzją. Nie tylko wpłynie na przestrzeń na posiadane ubrania, ale również doskonale wkomponowuje się w otoczenie.

Systemy drzwi przesuwnych to oszczędność miejsca

Alternatywnym rozwiązaniem, które umożliwi zwiększenie przestrzeni użytkowej w Twojej garderobie będzie zainstalowanie drzwi przesuwnych (np. systemy Winnipeg, Yoho). Będzie to samodzielny pokój. Przez zastosowanie drzwi przesuwnych, zaoszczędzimy nawet do 8 m2 powierzchni. Jest ona potrzebna do uchylenia zwykłych drzwi. Możemy postawić na sprawdzone rozwiązania lub na drzwi przesuwne na wymiar, sprzedawane np. poprzez hurtownię Komandor Katowice.

Właściwe oświetlenie meblowe ma znaczenie

Niemniej, należy mieć na uwadze, że właściwe meble (np. z płyty meblowej Egger, Swisskrono) w garderobie to nie wszystko. Bardzo istotne jest także właściwe oświetlenie garderoby. Bardzo ważne jest, żeby promienie światła docierały do całej przestrzeni garderoby, czyli wszelkich półek, a także zakamarków. W przypadku sporych przestrzeni obowiązkowo musimy skupić się również na innym akcesorium meblowym – oświetleniu punktowym, ponieważ oświetlenie ogólne może nie być właściwe do zapewnienia odpowiedniej ilości światła. Dobrze jest rozważyć zakup LED-ów. Dlaczego? To proste. Zużywają one bardzo mało energii i można zamontować je w najróżniejszych miejscach, ponieważ przyjmują one różnorakie formy.

Lustro, czyli które szkło wybrać?

Ostatnim detalem, o którym nie powinno się zapomnieć jest lustro (np. lustra i szyby VSG). Nie tylko umożliwi ono swobodne przeglądanie się w lustrze podczas wyboru właściwego stroju, ale również wpłynie na powiększenie przestrzeni, skutecznie ją zwiększając. W sytuacji w której, nie posiadamy przestrzeni na lustro stojące, można wybrać inne rozwiązanie, czyli lustro wiszące. Gdy znajdziecie się w takim położeniu, dobrze jest pomyśleć o kupnie szafy z drzwiami przesuwnymi. To właśnie na nich można zamontować lustro wiszące.

Hurtownia Komandor Śląsk – Katowice
ul. Transportowców 35

https://hkslask.komandor.pl

Dodaj komentarz