OgrodzeniaPomorskie.pl

Ogrodzenia i Bramy – Najwięcej ofert w jednym miejscu. 100% bezpieczeństwa dla dla Twojego domu. Zapewniamy najwyższą jakość i standardy.
– Sprawdzone rozwiązania w korzystnej cenie,
– Ogrodzenia w dowolnym kolorze,
– Szybkie terminy realizacji i darmowa wycena.

Nasza oferta obejmuje:
– ogrodzenia frontowe
ogrodzenia panelowe,
ogrodzenia betonowe,
automatykę do bram,

Obsługujemy zarówno klientów prywatnych jak i firmy, instytucje oraz jednostki budżetowe. Zajmujemy się realizacją dużych inwestycji jak i prywatnych zleceń.

Wysyłka kurierska w ciągu 72 godzin. Transport z rozładunkiem HDS na terenie całego województwa:
Pomorskiego, Kujawsko-Pomorskiego i Warmińsko-Mazurskiego.
Ceny indywidualne uzależnione od ilości materiału.

Prefabrykaty betonowe – szeroka gama wymiarów i bogata paleta kolorów. Pełna gwarancja jakości i solidności. Jeśli nie wiesz co wybrać to zdaj się na ekspertów z ponad 25 lat doświadczenia w branży ogrodzeń, wyrobów z betonu, gresów na taras, bram, automatyki do bram wjazdowych, garażowych, dwuskrzydłowych oraz innych. Jeśli zastanawiasz na co postawić i jak to się będzie komponować to przyjedź i porozmawiaj z doradcą, który zawsze Ci pomoże i doradzi tak abyś bym usatysfakcjonowany w 100%, bo na tym nam zależy, aby każdy klient miał pełną satysfakcję i cieszył się ze swojego projektu.

Jesteśmy dystrybutorem:

Semmelrock
Konekt
Budmat
DrewVIP
Bler

Kompleksowa obsługa: bezpłatny pomiar, wycena, projekt oraz realizacja. Szybki kontakt pod nr tel. 509 724 676

Stale współpracujemy z architektami i projektantami z różnych miast i obszarów, pozwala to nam stale podnosić jakość oferowanych usług i satysfakcji ze strony naszych klientów. Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z naszą firmą to chętnie zapraszamy, ponieważ stale chcemy się rozwijać i poszerzać wachlarz naszej oferty, naszych punktów i zasięgu możliwości oferowania produktów do różnych grup klientów, również hurtowych i podwykonawców.

Jeśli masz pomysł na uzupełnienie naszej oferty lub rozbudowy już istniejących usług to chętnie zapraszamy, nikogo nie ignorujemy. Jeśli potrzebujesz niezbędnych informacji to również oferujemy swoją wiedzę i doświadczenie. Cenimy pomysłowość i innowacyjność, stawiamy na jakość, więc jeśli również cenisz te cechy to zapraszamy. Oczywiście do tego niezbędna jest rzetelność, pracowitość i sumienność.

Mamy na swojej stronie ogromną ilość realizacji projektów od naszych klientów, tak aby zainspirować każdego. Sprawdź sam i przekonaj się jak piękny może być Twój ogród, dom, brama czy taras.

­

Dodaj komentarz